НАФТОПРОММАШ, ПАТ

Контакти

Адреса
42700, Сумська обл., м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 1
Бухгалтерія
Керівник
Пересадько Роман Іванович — голова правління
Бухгалтер
Зіньковська Тамара Іванівна

Продукція, послуги

Продукція: Нафтопромислове обладнання / Бурове обладнання / Лінійно-кабельні вироби телефонного зв’язку / Технологічне обладнання переробки сільськогосподарської продукції / Супутникові та радіорелейні антени / Устаткування для виробництва будівельних матеріалів / Шафи розподільні телефонні / Пристрої кабельні для міського та сільського зв’язку / Коробки розподільні телефонні / Кінні екіпажі та карети

Рекламна інформація

Ахтырское ОАО ”Нефтепроммаш” специализируется на производстве бурового и нефтегазопромышленного оборудования, спутниковых и радиорелейных антенн, линейно-кабельных изделий для телефонной связи, машин для переработки сельскохозяйственной продукции и производства строительных материалов.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00378454
Дата реєстрації11.07.1994
Дата оновлення05.05.2019
Рік заснування
1925
Кількість співробітників629 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:30
Вівторок:
08:00 — 17:30
Середа:
08:00 — 17:30
Четвер:
08:00 — 17:30
П'ятниця:
08:00 — 17:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб вивести вашу компанію в ТОП Google, наші фахівці грамотно заповнять профіль, напишуть унікальні тексти, додадуть описи, фото, товари і послуги.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАФТОПРОММАШ, ПАТ» присвоєно код 00378454.

Керівником підприємства «НАФТОПРОММАШ, ПАТ» є Пересадько Роман Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАФТОПРОММАШ, ПАТ» — Сумська обл., м. Охтирка, вул. Червоноармійська, 1.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАФТОПРОММАШ, ПАТ» офіційний сайт: http://www.nefteprommash.com/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАФТОПРОММАШ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах