ГЛІБІВСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
46016, Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Глібів
Керівник
Демчук Сергій Сергійович
Код ЄДРПОУ00379719
Дата реєстрації17.02.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГЛІБІВСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГЛІБІВСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД, ТОВ» присвоєно код 00379719.

Керівником підприємства «ГЛІБІВСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД, ТОВ» є Демчук Сергій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГЛІБІВСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД, ТОВ» — Тернопільська обл., Гусятинський р-н, с. Глібів.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГЛІБІВСЬКИЙ ЗАВОД МІНЕРАЛЬНИХ ВОД, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах