ЦУКРОГІДРОМАШ, КІРОВОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД ГІДРАВЛІЧНИХ МАШИН, ПАТ

Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Архангельська, 94
Фактична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Червоногвардійська, 94
Поштова адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Червоногвардійська, 94
Факс

Продукція, послуги

Продукція: Литво чавунне / Насоси відцентрові / Устаткування технологічне / Рециркулятори осьові горизонтальні / Електронасосний агрегат для утфеля, аффинационной маси, дефеката / Насос рециркуляції води в свекломойке

Рекламна інформація

Завод спеціалізується на випуску насосів і має багаторічний досвід їх виробництва. Насоси заводу використовуються в різних галузях промисловості і сільського господарства: гідро-і теплоенергетичному комплексі, атомній енергетиці, гірничодобувній, металургійній, коксохімічній, харчової промисловості, переробці сільгосппродукції, зрошенні, гідромеліорації, водопостачанні та опаленні, каналізації, для комунально-побутових потреб та ін. завод випускає дрібними серіями установки для подачі мазуту, роторні насоси для перекачування в’язких середовищ, водокільцеві, газові насоси великої продуктивності, високонапірні двоступеневі насоси, запчастини до турбогазодувкам типу ТГ і ТБ, запчастини для насосного обладнання власного виробництва. Насоси двостороннього входу типу Д відповідають технічним характеристикам аналогічних насосів, що випускаються ливенской заводом ”Лівгідромаш” (Росія), насоси типу КФС - насосам для стічних рідин типу СМ Рибницького насосного заводу (Молдова), насосів типу К Катайській заводу. Можлива поставка насосів або насосних агрегатів (насос в зборі з електродвигуном на фундаментної основі).

Види діяльності

Ключові слова

Насоси

Про компанію

Код ЄДРПОУ00380014
Дата реєстрації16.04.2007
Дата оновлення01.02.2019
Керівник
Змаженко Сергій Васильович — голова правління
Бухгалтер
Касьян Вікторія Олександрівна
Рік заснування
1948
Кількість співробітників94 чел.

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 16:30
Вівторок:
08:00 — 16:30
Середа:
08:00 — 16:30
Четвер:
08:00 — 16:30
П'ятниця:
08:00 — 16:30
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЦУКРОГІДРОМАШ, КІРОВОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД ГІДРАВЛІЧНИХ МАШИН, ПАТ» присвоєно код 00380014.

Керівником підприємства «ЦУКРОГІДРОМАШ, КІРОВОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД ГІДРАВЛІЧНИХ МАШИН, ПАТ» є Змаженко Сергій Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЦУКРОГІДРОМАШ, КІРОВОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД ГІДРАВЛІЧНИХ МАШИН, ПАТ» — м. Кропивницький, вул. Архангельська, 94.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Юридична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Архангельська, 94
Фактична адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Червоногвардійська, 94
Поштова адреса
25006, м. Кропивницький, вул. Червоногвардійська, 94
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЦУКРОГІДРОМАШ, КІРОВОГРАДСЬКИЙ ЗАВОД ГІДРАВЛІЧНИХ МАШИН, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах