СМІЛЯНСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ, ПАТ

Контакти

Юридична адреса
25014, м. Кропивницький, вул. Аерофлотська, 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Кондратенко Тетяна Василівна
Кількість співробітників106 чел.
Код ЄДРПОУ00380646
Дата реєстрації21.05.2008
Дата оновлення25.03.2015

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «СМІЛЯНСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ, ПАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СМІЛЯНСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ, ПАТ» присвоєно код 00380646.

Керівником підприємства «СМІЛЯНСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ, ПАТ» є Кондратенко Тетяна Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СМІЛЯНСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ, ПАТ» — м. Кропивницький, вул. Аерофлотська, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СМІЛЯНСЬКИЙ ХЛІБОКОМБІНАТ, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах