СВІТОЧ, ЛЬВІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА, ПАТ

Адреса
79019, м. Львів, вул. Ткацька, 10
Телефони
Факс

Продукція, послуги

Виробництво кондитерських виробів.

Рекламна інформація

Nestle - це дуже велика закордонна компанія яка веде діяльність в ніші виробництва продуктів харчування, косметики та корму для тварин.

Nestle випускає продукцію під такими брендами:

• Cofee mate.
• Nescafe.
• Nesquik.
• Світоч.
• Purina.
• Nestle.
• Торчин.

Девіз компанії - «Якість продуктів, якість життя». Nestle пропонує споживачам вести здоровий спосіб життя, купляючи лише якісні та перевірені продукти.

Nestle - це найбільша компанія з продажу продуктів харчування та напоїв. Багаторічний успіх - це не простий збіг обставин. Це результат наполегливої ​​роботи, працьовитості ради директорів, яка не опускала руки в найскладніші часи. Активне просування торгових марок, постійні злиття з більш дрібними компаніями, нескінченне розширення ринку збуту - все це призвело компанію Nestle до приголомшливого успіху!

Сьогодні важко зустріти людину, яка б не чула про компанію Nestle і не пробувала її продукцію. У будь-якому магазині можна знайти дитяче харчування, каву, швидкі сніданки та інші продукти від Nestle. Компанія володіє величезною кількістю заводів по всьому світу, в тому числі і в Україні. Більше 60 країн світу люблять і поважають цю марку!

Маркетингова інформація

Країни експортуDE;AT;IT

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00382154
Дата реєстрації22.04.2005
Дата оновлення22.02.2021
Керівник
Гузєй Ярослав Петрович — генеральний директор
Бухгалтер
Олійник Ольга Степанівна
Рік заснування
1903
Кількість співробітників748 чел.

Реквізити

Банк
Аллонж

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 17:00
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи зареєстровано

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СВІТОЧ, ЛЬВІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА, ПАТ» присвоєно код 00382154.

Керівником підприємства «СВІТОЧ, ЛЬВІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА, ПАТ» є Гузєй Ярослав Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СВІТОЧ, ЛЬВІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА, ПАТ» — м. Львів, вул. Ткацька, 10.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «СВІТОЧ, ЛЬВІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА, ПАТ» офіційний сайт: https://www.nestle.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Адреса
79019, м. Львів, вул. Ткацька, 10
Телефони
Факс
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СВІТОЧ, ЛЬВІВСЬКА КОНДИТЕРСЬКА ФАБРИКА, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах