РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ

Контакти

Юридична адреса
11700, Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Медведєва, 13
Телефони
Керівник
Шнайдер Костянтин Валерійович
Код ЄДРПОУ00382734
Дата реєстрації30.03.2000
Дата оновлення19.08.2014

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ» присвоєно код 00382734.

Керівником підприємства «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ» є Шнайдер Костянтин Валерійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ» — Житомирська обл., м. Новоград-Волинський, вул. Медведєва, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я НОВОГРАД-ВОЛИНСЬКОГО РАЙОНУ»
Поділіться інформацією в соцмережах