ЛЕВАДА, ЗБАРАЗЬКЕ ПИВОВАРНЕ ВАТ

Контакти

Юридична адреса
47302, Тернопільська обл., Збаразький р-н., м. Збараж, ВУЛИЦУЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, б. 28
Керівник
Данилевич Ірина Петрівна
Код ЄДРПОУ00382964
Дата реєстрації19.11.1999
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЛЕВАДА, ЗБАРАЗЬКЕ ПИВОВАРНЕ ВАТ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛЕВАДА, ЗБАРАЗЬКЕ ПИВОВАРНЕ ВАТ» присвоєно код 00382964.

Керівником підприємства «ЛЕВАДА, ЗБАРАЗЬКЕ ПИВОВАРНЕ ВАТ» є Данилевич Ірина Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛЕВАДА, ЗБАРАЗЬКЕ ПИВОВАРНЕ ВАТ» — Тернопільська обл., Збаразький р-н., м. Збараж, ВУЛИЦУЯ ЛЕСІ УКРАЇНКИ, б. 28.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛЕВАДА, ЗБАРАЗЬКЕ ПИВОВАРНЕ ВАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах