НАДЄЖДА Л, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
50102, Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Станкова, 10
Фактична адреса
Дніпропетровська обл. , м. Кривий Ріг, вул. Олександра Станкова, 10
Поштова адреса
Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Олександра Станкова, 10
Бухгалтерія
Керівник
Сьомін Ігор Михайлович — голова правління
Бухгалтер
Самчик Людмила Василівна

Продукція, послуги

Пропонуємо сухі активні, інстантні, пресовані дріжджі і закваски, а також широку гаму покращувачів.

Інформація про компанію

«Лесаффр Україна» є підприємством групи Lesaffre - світового лідера в області виробництва хлібопекарських дріжджів. Однією з умов міжнародного успіху Lesaffre є здатність розробляти і пропонувати для кожного національного ринку найкращі продукти, які зроблені з урахуванням традицій, смаків та уподобань споживачів. Продукція компанії «Лесаффр Україна» добре відома і популярна серед споживачів як на професійному, так і на споживчому ринках. Для хлібозаводів і пекарень ми пропонуємо широкий асортимент хлібопекарських дріжджів і поліпшувачів, які розроблені з урахуванням високих вимог українських пекарів.

«Лесаффр Україна» сьогодні:

• Це сучасне обладнання та унікальні технології, які відповідають вимогам українських і міжнародних стандартів і мають всі необхідні сертифікати.
• Це лабораторія, яка займається суворим контролем якості сировини і продукції, що випускається, а також дослідженнями і розробкою нових видів продукції.
• Це унікальний Хлібопекарський Центр, оснащений усіма типами хлібопекарського обладнання.

Висококваліфіковані фахівці демонстраційної пекарні постійно приймають професійних пекарів з усієї України, де вони мають можливість удосконалювати різні технології хлібопечення з використанням продукції компанії Lesaffre.
Компанія «Лесаффр Україна» пропонує різноманітний асортимент продукції для професійного і для споживчого ринку: сухі активні, інстантні, пресовані дріжджі і закваски, а також широку гаму покращувачів.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00383295
Рік заснування
1972
Кількість співробітників180 чел.
Дата реєстрації13.04.1994
Дата оновлення16.10.2017

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАДЄЖДА Л, ТОВ» присвоєно код 00383295.

Керівником підприємства «НАДЄЖДА Л, ТОВ» є Сьомін Ігор Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАДЄЖДА Л, ТОВ» — Дніпропетровська обл., м. Кривий Ріг, вул. Станкова, 10.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАДЄЖДА Л, ТОВ» офіційний сайт: http://www.lesaffre.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАДЄЖДА Л, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах