КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я

Контакти

Юридична адреса
78600, Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, пров. Шевченка, 27
Телефони
Керівник
Бельмега Ольга Михайлівна
Код ЄДРПОУ00384420
Дата реєстрації29.03.2000
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» присвоєно код 00384420.

Керівником підприємства «КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» є Бельмега Ольга Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я» — Івано-Франківська обл., Косівський р-н, м. Косів, пров. Шевченка, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «КОСІВСЬКА РАЙОННА РАДА ГОЛІВ ПРОФКОМІВ ПРАЦІВНИКІВ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я»
Поділіться інформацією в соцмережах