УКРАЇНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА

Контакти

Юридична адреса
39614, Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 16
Телефони
Керівник
Кузнецова Світлана Сергіївна
Код ЄДРПОУ00388837
Дата реєстрації12.12.2012
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «УКРАЇНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «УКРАЇНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» присвоєно код 00388837.

Керівником підприємства «УКРАЇНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» є Кузнецова Світлана Сергіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «УКРАЇНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА» — Полтавська обл., м. Кременчук, вул. Першотравнева, 16.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «УКРАЇНА, КРЕМЕНЧУЦЬКА МІСЬКА РАДА ФІЗКУЛЬТУРНО-СПОРТИВНОГО ТОВАРИСТВА»
Поділіться інформацією в соцмережах