ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ СИРОВИНИ

Контакти

Юридична адреса
08662, Київська обл., Васильківський р-н, смт. Гребінки, вул. Білоцерківська, 1
Телефони
Керівник
Робота Неллі Василівна
Бухгалтер
Робота Неля Василівна
Код ЄДРПОУ00389512
Дата реєстрації06.05.1996
Дата оновлення14.11.2010
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица в состоянии прекращения деятельности
Внимание!

О предприятии «ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ СИРОВИНИ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ СИРОВИНИ» присвоєно код 00389512.

Керівником підприємства «ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ СИРОВИНИ» є Робота Неллі Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ СИРОВИНИ» — Київська обл., Васильківський р-н, смт. Гребінки, вул. Білоцерківська, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВИПРОБУВАЛЬНА ЛАБОРАТОРІЯ ХАРЧОВИХ ПРОДУКТІВ І СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКОЇ СИРОВИНИ»
Поділіться інформацією в соцмережах