ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПАТ

Адреса
37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Індустріальна, 2

Продукція, послуги

Масло вершкове / Молоко / Сметана / Сир кисломолочний / Сирки / Морозиво / Кефір / Ряжанка / Йогурт / Функціональні продукти / Сироватка

Інформація про компанію

Торгова марка ”Гармонія” — це з’єднання відмінної якості і прийнятної ціни.

Лубенський район здавна вважається територією зі сприятливою для життєдіяльності навколишнім середовищем. Заводом освоєно і виробляються кисломолочні продукти з лікувально-профілактичними властивостями: біо-кефір і біо-лактон з додаванням природного цукрозамінника - рослини стевія. Цей продукт особливо рекомендований до вживання людям, які страждають на цукровий діабет.

Розпочато виробництво ще одного виду лікувально-профілактичного продукту — ”Біфілайф”. Єдиний продукт, який містить повний склад біфідобактерій, властивий організму людини. Він сприяє зміцненню імунітету, відновленню мікрофлори кишечника людини, порушеною під впливом несприятливих екологічних умов, тривалого застосування антибіотиків, гормональної, променевої і хіміотерапії.

”Лубенський молочний завод” є одним з провідних виробників замороженого ласощі для дорослих і малят. Серед них - добре відомі і для багатьох споживачів улюблені види морозива під назвою: ”Гармонія”, ”Каштан”, ”Лубенське”, ”Каприз”, ”Ефект”, ”Маріте”, ”Хобі”, з шоколадними краплями ”Сюрприз”, з джемами та інші.

Маркетингова інформація

Торгові марки
Гармония

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00446813
Керівник
Дорош Володимир Миколайович — Генеральний директор
Бухгалтер
Левадна Лариса Миколаївна
Рік заснування
1944
Кількість співробітників558 чел.
Дата реєстрації29.12.1995
Дата оновлення26.11.2021

Графік роботи

Понеділок:
08:00 — 17:00
Вівторок:
08:00 — 17:00
Середа:
08:00 — 17:00
Четвер:
08:00 — 17:00
П'ятниця:
08:00 — 16:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПАТ» присвоєно код 00446813.

Керівником підприємства «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПАТ» є Дорош Володимир Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПАТ» — Полтавська обл., м. Лубни, вул. Індустріальна, 2.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПАТ» офіційний сайт: http://www.garmonija.com.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Адреса
37500, Полтавська обл., м. Лубни, вул. Індустріальна, 2
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЛУБЕНСЬКИЙ МОЛОЧНИЙ ЗАВОД, ПАТ»
Поділіться інформацією в соцмережах