ПІОНЕР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
51460, Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Свідівок
Телефони
Керівник
Малишко Ігор Миколайович
Бухгалтер
Данько Любов Олександрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ00448485
Дата реєстрації20.06.2000
Дата оновлення01.04.2006
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІОНЕР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІОНЕР, ТОВ» присвоєно код 00448485.

Керівником підприємства «ПІОНЕР, ТОВ» є Малишко Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІОНЕР, ТОВ» — Дніпропетровська обл., Павлоградський р-н, с. Свідівок.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІОНЕР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах