АЛЬЯНС-ТХК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
19700, Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовського, 4
Керівник
Жвалевська Вікторія Анатоліївна
Бухгалтер
Долецька Наталія Володимирівна
Код ЄДРПОУ00449830
Дата реєстрації15.05.2013
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам о проблеме за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних лиц-предпринимателей и общественных формирований (ЄДРПОУ) Cтатус юридического лица зарегистрировано
Внимание!

О предприятии «АЛЬЯНС-ТХК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало информации для продвижения на UA-REGION и в поисковой системе Google! Если это ваша компания — рекомендуем добавить информацию о предлагаемых товарах и услугах, а также контактные данные: телефоны, электронную почту, офіційний сайт, график работы и т.д. А для продвижения на наших сайтах рекомендуем выбрать один из четырех вариантов интернет-рекламы.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АЛЬЯНС-ТХК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 00449830.

Керівником підприємства «АЛЬЯНС-ТХК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Жвалевська Вікторія Анатоліївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АЛЬЯНС-ТХК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — Черкаська обл., м. Золотоноша, вул. Садовського, 4.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АЛЬЯНС-ТХК, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКЕ ТОВАРИСТВО З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах