ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ ОБ’ЄКТІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
18018, м. Черкаси, пров. Комунальний, 27
Телефони
Керівник
Липовяк Юрій Григорович

Продукція, послуги

Будівництво будівель

Про компанію

Код ЄДРПОУ00451197
Дата реєстрації02.11.2010
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи в стані припинення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ ОБ’ЄКТІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00451197.

Керівником підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ ОБ’ЄКТІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Липовяк Юрій Григорович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ ОБ’ЄКТІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ» — м. Черкаси, пров. Комунальний, 27.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в стані припинення.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ВІДКРИТЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ І БУДІВНИЦТВУ ОБ’ЄКТІВ АГРОПРОМИСЛОВОГО КОМПЛЕКСУ ЧЕРКАСЬКОЇ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах