ПІВДЕНРИБА, ДП КИЇВСЬКА РАДІОСТАНЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
04214, м. Київ, вул. Північна, 6
Бухгалтерія
Керівник
Красножон Віталій Анатолійович
Бухгалтер
Лепа Наталія Михайлівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ00468068
Дата реєстрації08.01.2002
Дата оновлення20.02.2002

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНРИБА, ДП КИЇВСЬКА РАДІОСТАНЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНРИБА, ДП КИЇВСЬКА РАДІОСТАНЦІЯ» присвоєно код 00468068.

Керівником підприємства «ПІВДЕНРИБА, ДП КИЇВСЬКА РАДІОСТАНЦІЯ» є Красножон Віталій Анатолійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНРИБА, ДП КИЇВСЬКА РАДІОСТАНЦІЯ» — м. Київ, вул. Північна, 6.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНРИБА, ДП КИЇВСЬКА РАДІОСТАНЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах