ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
10000, м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 48а
Керівник
Заполовський Станіслав Антонович
Код ЄДРПОУ00485144
Дата реєстрації26.04.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» присвоєно код 00485144.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» є Заполовський Станіслав Антонович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ» — м. Житомир, пров. 1-й Винокурний, 48а.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНА ІНСПЕКЦІЯ З КАРАНТИНУ РОСЛИН ПО ЖИТОМИРСЬКІЙ ОБЛАСТІ»
Поділіться інформацією в соцмережах