СКАЛАТСЬКИЙ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ

Контакти

Юридична адреса
47851, Тернопільська обл., Підволочиський р-н, м. Скалат, вул. Грушевського, 10
Телефони
Керівник
Данилюк Ігор Васильович
Код ЄДРПОУ00687586
Дата реєстрації22.01.2004
Дата оновлення07.08.2014
Щоб змінити інформацію про свою компанію
Увійдіть в особистий кабінет
Якщо ви виявили неточність в інформації про компанію
Повідомте про помилку
Щоб профіль компанії привертав увагу відвідувачів, він повинен бути цікавим, містити корисні і актуальні дані. Ми допоможемо грамотно заповнити інформацію про вашу компанію.
Увага!

Про компанію «СКАЛАТСЬКИЙ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «СКАЛАТСЬКИЙ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» присвоєно код 00687586.

Керівником підприємства «СКАЛАТСЬКИЙ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» є Данилюк Ігор Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «СКАЛАТСЬКИЙ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ» — Тернопільська обл., Підволочиський р-н, м. Скалат, вул. Грушевського, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «СКАЛАТСЬКИЙ, СІЛЬСЬКОГОСПОДАРСЬКИЙ КООПЕРАТИВ»
Поділіться інформацією в соцмережах