РАЙАГРОІНВЕСТБУД, ПРИВАТНЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
24400, Вінницька обл., Бершадський р-н, м. Бершадь, вул. Радянська, 11
Бухгалтерія
Керівник
Рудь Валерій Сергійович
Бухгалтер
Ковтун Тетяна Леонідівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ00689421
Дата реєстрації21.05.2001
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РАЙАГРОІНВЕСТБУД, ПРИВАТНЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РАЙАГРОІНВЕСТБУД, ПРИВАТНЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 00689421.

Керівником підприємства «РАЙАГРОІНВЕСТБУД, ПРИВАТНЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Рудь Валерій Сергійович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РАЙАГРОІНВЕСТБУД, ПРИВАТНЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Вінницька обл., Бершадський р-н, м. Бершадь, вул. Радянська, 11.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РАЙАГРОІНВЕСТБУД, ПРИВАТНЕ ПРОЕКТНО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах