ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ УКРАЇНИ, ДУ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ

Контакти

Юридична адреса
23227, Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 3
Бухгалтерія
Керівник
Пасічняк Василь Іванович
Кількість співробітників60 чел.
Код ЄДРПОУ00692222
Дата реєстрації25.10.2012
Дата оновлення28.07.2017
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ УКРАЇНИ, ДУ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ УКРАЇНИ, ДУ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ» присвоєно код 00692222.

Керівником підприємства «ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ УКРАЇНИ, ДУ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ» є Пасічняк Василь Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ УКРАЇНИ, ДУ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ» — Вінницька обл., Вінницький р-н, с. Агрономічне, вул. Мічуріна, 3.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІНСТИТУТ ОХОРОНИ ҐРУНТІВ УКРАЇНИ, ДУ, ВІННИЦЬКА ФІЛІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах