ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”

Контакти

Юридична адреса
52600, Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Лесі Українки, 1
Телефони
Керівник
Хоменко Валентина Василівна
Код ЄДРПОУ00693150
Дата реєстрації02.08.2013
Дата оновлення15.07.2016
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» присвоєно код 00693150.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» є Хоменко Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» — Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Лесі Українки, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах