ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”

Контакти

Юридична адреса
52600, Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Лесі Українки, 1
Телефони
Керівник
Хоменко Валентина Василівна

Про компанію

Код ЄДРПОУ00693150
Дата реєстрації02.08.2013
Дата оновлення15.07.2016
Щоб змінити інформацію про свою компанію увійдіть в кабінет
Якщо потрібно оновити інформацію про цю компанію на UA-REGION, повідомте нам за допомогою форми
Згідно з інформацією в Єдиному державному реєстрі юридичних осіб, фізичних осіб-підприємців та громадських формувань (ЄДР) Статус юридичної особи припинено

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» присвоєно код 00693150.

Керівником підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» є Хоменко Валентина Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”» — Дніпропетровська обл., Васильківський р-н, смт. Васильківка, вул. Лесі Українки, 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — припинено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ДЕРЖАВНЕ ПІДПРИЄМСТВО ”ВАСИЛЬКІВСЬКЕ ПІДПРИЄМСТВО ПО ПЛЕМІННІЙ СПРАВІ В ТВАРИННИЦТВІ”»
Поділіться інформацією в соцмережах