НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП

Контакти

Юридична адреса
03115, м. Київ, вул. Серпова, 3
Телефони
Керівник
Попцова Марина Віталіївна

Продукція, послуги

Проведення науково-дослідні та проектні роботи в галузі землеустрою, охорони, оцінки та раціонального використання земель, геодезичні роботи та надають консультаційні послуги.

Інформація про компанію

Державне підприємство ”Київський науково-дослідний та проектний інститут землеустрою” відповідно до Статуту підприємства є головною регіональною проектною організацією із землеустрою серед суб’єктів підприємницької діяльності в Київській області.Маючи потужну матеріально-технічну базу, нормативно-методичне забезпечення, високий рівень підготовки спеціалістів, їх широкий фаховий склад (землевпорядники, грунтознавці, агрономи, геодезисти, програмісти, юристи тощо), інститут проводить різноманітні науково-дослідні та проектні роботи в галузі землеустрою, охорони і раціонального використання земель, оцінки земель, геодезичні роботи.

Види діяльності

Про компанію

Код ЄДРПОУ00699773
Кількість співробітників94 чел.
Дата реєстрації28.11.2003
Дата оновлення15.09.2021

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП» присвоєно код 00699773.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП» є Попцова Марина Віталіївна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП» — м. Київ, вул. Серпова, 3.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП» офіційний сайт: http://www.zem.kiev.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ТА ПРОЕКТНИЙ ІНСТИТУТ ЗЕМЛЕУСТРОЮ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах