ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ

Контакти

Юридична адреса
41400, Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43
Телефони
Керівник
Фурса Олександр Володимирович
Код ЄДРПОУ00734423
Дата реєстрації28.12.1998
Дата оновлення06.05.2022

Види діяльності КВЕД

Придбайте пакет «Україна. Gold» отримайте у подарунок каталог підприємств України більше 330000 компаній.
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Здійснюємо розкрутку брендів вашої компанії за тарифом
Увага!

Про компанію «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» присвоєно код 00734423.

Керівником підприємства «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» є Фурса Олександр Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — Сумська обл., м. Глухів, вул. Києво-Московська, 43.
Якщо маєте, що розповісти про компанію «ВІДДІЛ АГРОПРОМИСЛОВОГО РОЗВИТКУ ГЛУХІВСЬКОЇ РАЙОННОЇ ДЕРЖАВНОЇ АДМІНІСТРАЦІЇ» — поділіться своєю думкою у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах