БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ

Контакти

Юридична адреса
59233, Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Берегомет, вул. Центральна, 20
Керівник, директор
Боднарюк Сергій Михайлович

Види діяльності КВЕД

Замовляйте пакет «Україна. VIP» який збільшив дохід наших клієнтів у середньому на 50-100% після старту.

Про компанію

Код ЄДРПОУ04416996
Дата реєстрації21.05.1997
Дата оновлення25.07.2023
Виявили неточність або помилку?
Увійдіть в кабінет
Увага!

У профілі компанії «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» занадто мало інформації для просування на UA-REGION та індексації у пошуковій системі Google! Ми рекомендуємо додати унікальні тексти з описом продукції та послуг, рекламної інформації, ключових слів. А для просування на наших сайтах можете замовити один із чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» присвоєно код 04416996.

Керівником підприємства «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» є Боднарюк Сергій Михайлович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ» — Чернівецька обл., Вижницький р-н, смт. Берегомет, вул. Центральна, 20.

Стан юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Відгуки про компанію «БЕРЕГОМЕТСЬКА СЕЛИЩНА РАДА ВИЖНИЦЬКОГО РАЙОНУ ЧЕРНІВЕЦЬКОЇ ОБЛАСТІ». Поділіться і Ви своїми думками у коментарях!
Поділіться інформацією в соцмережах