АКОРР, ДП НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР

Контакти

Юридична адреса
69008, м. Запоріжжя, вул. Тролейбусна, 34
Бухгалтерія
Керівник
Вєнцев Сергій Дмитрович
Бухгалтер
Мішин Андрій Віталійович
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13612220
Дата реєстрації30.06.1993
Дата оновлення03.02.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АКОРР, ДП НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АКОРР, ДП НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» присвоєно код 13612220.

Керівником підприємства «АКОРР, ДП НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» є Вєнцев Сергій Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АКОРР, ДП НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР» — м. Запоріжжя, вул. Тролейбусна, 34.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АКОРР, ДП НАУКОВО-ВПРОВАДЖУВАЛЬНИЙ ЦЕНТР»
Поділіться інформацією в соцмережах