ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НЕСТЕРОВА Є. В

Контакти

Юридична адреса
71150, Запорізька обл., Бердянський р-н, с. Андрівка, вул. Радянська, 71а
Телефони
Керівник
Нестеров Євгеній Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13631251
Дата реєстрації26.11.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НЕСТЕРОВА Є. В» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НЕСТЕРОВА Є. В» присвоєно код 13631251.

Керівником підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НЕСТЕРОВА Є. В» є Нестеров Євгеній Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НЕСТЕРОВА Є. В» — Запорізька обл., Бердянський р-н, с. Андрівка, вул. Радянська, 71а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЕРМЕРСЬКЕ ГОСПОДАРСТВО НЕСТЕРОВА Є. В»
Поділіться інформацією в соцмережах