МАТЕП, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 140а, к. 110
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Грейда Марія Петрівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13641812
Дата реєстрації05.05.1998
Дата оновлення14.02.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МАТЕП, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МАТЕП, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13641812.

Керівником підприємства «МАТЕП, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Грейда Марія Петрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МАТЕП, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО» — м. Івано-Франківськ, вул. Мазепи, 140а, к. 110.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МАТЕП, КОЛЕКТИВНЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах