ЕНТАЛЬПІЯ, ПП

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Сагайдачного, 42а
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Чебан Валерій Володимирович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13644288
Дата реєстрації13.11.1991
Дата оновлення14.02.2013
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЕНТАЛЬПІЯ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЕНТАЛЬПІЯ, ПП» присвоєно код 13644288.

Керівником підприємства «ЕНТАЛЬПІЯ, ПП» є Чебан Валерій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЕНТАЛЬПІЯ, ПП» — м. Івано-Франківськ, вул. Сагайдачного, 42а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЕНТАЛЬПІЯ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах