ІФІСТ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, МП

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького, 82, корп.4 к.5
Телефони
Керівник
Яцишин Катерина Дмитрівна
Бухгалтер
Яцишин Катерина Дмитрівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13645201
Дата реєстрації24.08.1991
Дата оновлення01.08.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІФІСТ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, МП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІФІСТ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, МП» присвоєно код 13645201.

Керівником підприємства «ІФІСТ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, МП» є Яцишин Катерина Дмитрівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІФІСТ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, МП» — м. Івано-Франківськ, вул. Богдана Хмельницького, 82, корп.4 к.5.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІФІСТ-ІВАНО-ФРАНКІВСЬКІ ІНФОРМАЦІЙНІ СИСТЕМИ І ТЕХНОЛОГІЇ, МП»
Поділіться інформацією в соцмережах