ЗОДЧИЙ-РОЖНЯТІВ, ПП

Контакти

Юридична адреса
77600, Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, вул. Зелена, 8
Телефони
Керівник
Євніцька Ольга Михайлівна
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13647499
Дата реєстрації13.11.1991
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ЗОДЧИЙ-РОЖНЯТІВ, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ЗОДЧИЙ-РОЖНЯТІВ, ПП» присвоєно код 13647499.

Керівником підприємства «ЗОДЧИЙ-РОЖНЯТІВ, ПП» є Євніцька Ольга Михайлівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ЗОДЧИЙ-РОЖНЯТІВ, ПП» — Івано-Франківська обл., Рожнятівський р-н, смт. Рожнятів, вул. Зелена, 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ЗОДЧИЙ-РОЖНЯТІВ, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах