БЕЛА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
76014, Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. СТЕПАНА БАНДЕРИ, б. 62, корпус 1, кв. 8
Телефони
Керівник
Куций Ігор Богданович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13662470
Дата реєстрації21.10.1992
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БЕЛА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БЕЛА, ТОВ» присвоєно код 13662470.

Керівником підприємства «БЕЛА, ТОВ» є Куций Ігор Богданович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БЕЛА, ТОВ» — Івано-Франківська обл., м. Івано-Франківськ, вул. СТЕПАНА БАНДЕРИ, б. 62, корпус 1, кв. 8.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БЕЛА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах