ФУТУРУМ СЕРВІС, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 83, к. 1
Телефони
Код ЄДРПОУ13664210
Дата реєстрації11.11.1992
Дата оновлення18.02.2013
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФУТУРУМ СЕРВІС, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФУТУРУМ СЕРВІС, ТОВ» присвоєно код 13664210.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФУТУРУМ СЕРВІС, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Шевченка, 83, к. 1.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФУТУРУМ СЕРВІС, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах