ТЕТРАКОМ ЛТД, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
76018, м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 36А, к. 32
Керівник
Холодюк Василь Дмитрович
Код ЄДРПОУ13664999
Дата реєстрації04.11.2013
Дата оновлення17.03.2015

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕТРАКОМ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕТРАКОМ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13664999.

Керівником підприємства «ТЕТРАКОМ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» є Холодюк Василь Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕТРАКОМ ЛТД, ФІРМА, ТОВ» — м. Івано-Франківськ, вул. Незалежності, 36А, к. 32.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕТРАКОМ ЛТД, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах