МТІ, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
01023, м. Київ, бул. Лесі Українки, 4
Фактична адреса
03067, м. Київ, бульв. І.Лепсе 9
Поштова адреса
м. Київ, бул. І. Лепсе 9
Телефони
Керівник
Белянський Борис Вікторович — керуюч. дир.
Бухгалтер
Шіхалієва Світлана Василівна

Продукція, послуги

Продукція: Програмне забезпечення / Банкомати / Канцтовари / Витратні матеріали / Комплектуючі для ПК / Мережеве устаткування / Монітори / Засоби мультимедіа / Ноутбуки / Комп’ютери / Засоби зв’язку / Офісне устаткування / Фото- і відеотехніка / Периферійні пристрої / Електронні охоронні системи

Інформація про компанію

МТІ-Сервіс - українська компанія основною спеціалізацією якої є надання послуг по ремонту та технічного обслуговування комп’ютерної техніки і техніки для друку, засобів зв’язку і мережевого устаткування, фототехніки, аудіо та відео обладнання, споживчої електроніки і побутової техніки.

МТІ-Сервіс пропонує послуги з таких категорій:

• Гарантійні ремонти та обслуговування.
• Оригінальні запчастини.
• Не гарантійні ремонти і обслуговування.

Початком нашої діяльності стало відкриття першого сервісного центру в 1993 році. Уже в наступному 1994 році наша компанія отримала статус авторизованого сервісного центру компаній Samsung і Sony. До 2000 року нашими співробітниками були 35 кваліфікованих фахівців і компанія мала статус авторизованого сервісного центру 15 вендорів.

Наша компанія виконує гарантійне обслуговування IT-обладнання, електроніки і побутової техніки провідних світових виробників, також, ми надаємо послуги не гарантійного обслуговування будь-якої аналогічної техніки представленої на ринку України. Крім того, наша компанія пропонує послуги і комплексні рішення для корпоративних клієнтів, які орієнтовані на підвищення ефективності бізнесу.

Сьогодні ми одна з найбільших сервісних компаній в Україні. У наших сервісних центрах працюють понад 50 досвідчених інженерів, чий професіоналізм підтверджені сертифікатами провідних світових виробників - лідерів індустрії.

Види діяльності

Хочете гарантовано займати позиції в ТОП-10 наших сайтів?

Про компанію

Код ЄДРПОУ13669756
Рік заснування
1991
Кількість співробітників1849 чел.
Дата реєстрації29.09.1992
Дата оновлення18.03.2021

Графік роботи

Понеділок:
10:00 — 20:00
Вівторок:
10:00 — 20:00
Середа:
10:00 — 20:00
Четвер:
10:00 — 20:00
П'ятниця:
10:00 — 20:00
Субота:
10:00 — 20:00
Неділя:
10:00 — 20:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «М Т І, ТОВ» присвоєно код 13669756.

Керівником підприємства «М Т І, ТОВ» є Белянський Борис Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «М Т І, ТОВ» — м. Київ, бул. Лесі Українки, 4.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «М Т І, ТОВ» офіційний сайт: http://tc.mti.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МТІ, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах