АДІА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
01021, м. Київ, вул. Січневого Повстання, 10
Телефони
Керівник
Олексюк Олександр Дмитрович
Код ЄДРПОУ13694561
Дата реєстрації16.09.1996
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АДІА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АДІА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» присвоєно код 13694561.

Керівником підприємства «АДІА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» є Олексюк Олександр Дмитрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АДІА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП» — м. Київ, вул. Січневого Повстання, 10.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АДІА, ВИРОБНИЧО-КОМЕРЦІЙНА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах