РЕМПОБУТТЕХНІКА, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ

Контакти

Юридична адреса
08700, Київська обл., м. Обухів, вул. Малишка, 9
Телефони
Керівник
Рудик Петро Васильович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13712667
Дата реєстрації21.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ» присвоєно код 13712667.

Керівником підприємства «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ» є Рудик Петро Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ» — Київська обл., м. Обухів, вул. Малишка, 9.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — прекращено.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «РЕМПОБУТТЕХНІКА, ПОВНЕ ТОВАРИСТВО ПО РЕМОНТУ ПОБУТОВОЇ ТЕХНІКИ»
Поділіться інформацією в соцмережах