ІМПЛЕКС, ПРИВАТНИЙ КЛІНІКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПП

Контакти

Юридична адреса
07400, Київська обл., м. Бровари, вул. Короленка, 64, к. 84
Керівник
Солодковський Мечислав Людвигович
Код ЄДРПОУ13717642
Дата реєстрації20.07.1993
Дата оновлення01.11.2019
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ІМПЛЕКС, ПРИВАТНИЙ КЛІНІКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ІМПЛЕКС, ПРИВАТНИЙ КЛІНІКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПП» присвоєно код 13717642.

Керівником підприємства «ІМПЛЕКС, ПРИВАТНИЙ КЛІНІКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПП» є Солодковський Мечислав Людвигович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ІМПЛЕКС, ПРИВАТНИЙ КЛІНІКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПП» — Київська обл., м. Бровари, вул. Короленка, 64, к. 84.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ІМПЛЕКС, ПРИВАТНИЙ КЛІНІКО-РЕАБІЛІТАЦІЙНИЙ ЦЕНТР, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах