ПАЛЬМІРА, ВИРОБНИЧА ФІРМА , ТОВ

Контакти

Юридична адреса
08400, Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Гімназійна, 9а
Телефони
Керівник
Мирончук Сергій Петрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13735364
Дата реєстрації15.12.1992
Дата оновлення11.04.2000
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПАЛЬМІРА, ВИРОБНИЧА ФІРМА , ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПАЛЬМІРА, ВИРОБНИЧА ФІРМА , ТОВ» присвоєно код 13735364.

Керівником підприємства «ПАЛЬМІРА, ВИРОБНИЧА ФІРМА , ТОВ» є Мирончук Сергій Петрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПАЛЬМІРА, ВИРОБНИЧА ФІРМА , ТОВ» — Київська обл., м. Переяслав-Хмельницький, вул. Гімназійна, 9а.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПАЛЬМІРА, ВИРОБНИЧА ФІРМА , ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах