ПОЛІАНДР, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
27641, Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Соколівське, вул. Автолюбителів, 13
Телефони
Керівник
Лукін Віктор Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13743079
Дата реєстрації29.01.1992
Дата оновлення16.04.2014
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПОЛІАНДР, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПОЛІАНДР, ТОВ» присвоєно код 13743079.

Керівником підприємства «ПОЛІАНДР, ТОВ» є Лукін Віктор Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПОЛІАНДР, ТОВ» — Кіровоградська обл., Кропивницький р-н, с. Соколівське, вул. Автолюбителів, 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — в состоянии прекращения деятельности.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПОЛІАНДР, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах