НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕКТРОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ

Контакти

Юридична адреса
79015, м. Львів, вул. Боберського, 14
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Біляковський Мирослав Іванович
Бухгалтер
Пристайко Наталія Степанівна
Кількість співробітників2 чел.
Код ЄДРПОУ13797626
Дата реєстрації22.03.1995
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕКТРОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕКТРОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» присвоєно код 13797626.

Керівником підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕКТРОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» є Біляковський Мирослав Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕКТРОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ» — м. Львів, вул. Боберського, 14.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «НАУКОВО-ВИРОБНИЧЕ ПІДПРИЄМСТВО ”СПЕКТРОН” У ФОРМІ ТОВАРИСТВА З ОБМЕЖЕНОЮ ВІДПОВІДАЛЬНІСТЮ»
Поділіться інформацією в соцмережах