ОРБІТА, МПП

Контакти

Юридична адреса
80102, Львівська обл., м. Червоноград, вул. Львівська, 21
Телефони
Керівник
Шитов Сергій Олександрович
Код ЄДРПОУ13811131
Дата реєстрації16.12.1991
Дата оновлення20.07.1994
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ОРБІТА, МПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОРБІТА, МПП» присвоєно код 13811131.

Керівником підприємства «ОРБІТА, МПП» є Шитов Сергій Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОРБІТА, МПП» — Львівська обл., м. Червоноград, вул. Львівська, 21.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано, свидетельство о государственной регистрации недействительное.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОРБІТА, МПП»
Поділіться інформацією в соцмережах