БУГ, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО

Контакти

Юридична адреса
80500, Львівська обл., Буський р-н, м. Буськ, вул. Заводська, 2
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ільків Микола Іванович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13816878
Дата реєстрації02.01.1992
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «БУГ, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «БУГ, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» присвоєно код 13816878.

Керівником підприємства «БУГ, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» є Ільків Микола Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «БУГ, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО» — Львівська обл., Буський р-н, м. Буськ, вул. Заводська, 2.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «БУГ, ПРИВАТНЕ ТОРГОВЕ ПІДПРИЄМСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах