АВАНТІ, ФІРМА, ТОВ

Контакти

Юридична адреса
79026, м. Львів, вул. Стрийська, 78, к. 13
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Ільїних Максим Олександрович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13833687
Дата реєстрації23.07.1992
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АВАНТІ, ФІРМА, ТОВ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АВАНТІ, ФІРМА, ТОВ» присвоєно код 13833687.

Керівником підприємства «АВАНТІ, ФІРМА, ТОВ» є Ільїних Максим Олександрович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АВАНТІ, ФІРМА, ТОВ» — м. Львів, вул. Стрийська, 78, к. 13.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АВАНТІ, ФІРМА, ТОВ»
Поділіться інформацією в соцмережах