ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ ”СЕРВІС-ПРІМА” ЛТД

Контакти

Юридична адреса
54001, м. Миколаїв, вул. Московська, 30
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Олейніченко Ігор Миколайович
Кількість співробітників1 чел.
Код ЄДРПОУ13855022
Дата реєстрації17.01.1992
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ ”СЕРВІС-ПРІМА” ЛТД» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ ”СЕРВІС-ПРІМА” ЛТД» присвоєно код 13855022.

Керівником підприємства «ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ ”СЕРВІС-ПРІМА” ЛТД» є Олейніченко Ігор Миколайович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ ”СЕРВІС-ПРІМА” ЛТД» — м. Миколаїв, вул. Московська, 30.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ГОСПОДАРСЬКЕ ТОВ ”СЕРВІС-ПРІМА” ЛТД»
Поділіться інформацією в соцмережах