ТЕМП-1, БАГАТОГАЛУЗЕВА ФІРМА, ПП

Контакти

Юридична адреса
54029, м. Миколаїв, вул. Рюміна, 23
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Логінова Таміла Василівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13855482
Дата реєстрації12.02.1992
Дата оновлення30.12.2016

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ТЕМП-1, БАГАТОГАЛУЗЕВА ФІРМА, ПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ТЕМП-1, БАГАТОГАЛУЗЕВА ФІРМА, ПП» присвоєно код 13855482.

Керівником підприємства «ТЕМП-1, БАГАТОГАЛУЗЕВА ФІРМА, ПП» є Логінова Таміла Василівна, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ТЕМП-1, БАГАТОГАЛУЗЕВА ФІРМА, ПП» — м. Миколаїв, вул. Рюміна, 23.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ТЕМП-1, БАГАТОГАЛУЗЕВА ФІРМА, ПП»
Поділіться інформацією в соцмережах