МИКОЛАЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ, ГО

Контакти

Юридична адреса
54030, м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 45
Телефони
Керівник
Галдін Андрій Володимирович
Код ЄДРПОУ13859936
Дата реєстрації29.11.2005
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «МИКОЛАЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ, ГО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «МИКОЛАЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ, ГО» присвоєно код 13859936.

Керівником підприємства «МИКОЛАЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ, ГО» є Галдін Андрій Володимирович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «МИКОЛАЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ, ГО» — м. Миколаїв, вул. Велика Морська, 45.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «МИКОЛАЇВСЬКЕ МІСЬКЕ ТОВАРИСТВО БДЖОЛЯРІВ, ГО»
Поділіться інформацією в соцмережах