ФЛАМІНГО СЕРВІС, ВКПП

Контакти

Юридична адреса
54000, м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 24, к. 19
Телефони
Керівник
Серебро Герман Леонідович
Код ЄДРПОУ13870949
Дата реєстрації30.10.1993
Дата оновлення01.11.2019

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ФЛАМІНГО СЕРВІС, ВКПП» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ФЛАМІНГО СЕРВІС, ВКПП» присвоєно код 13870949.

Керівником підприємства «ФЛАМІНГО СЕРВІС, ВКПП» є Серебро Герман Леонідович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ФЛАМІНГО СЕРВІС, ВКПП» — м. Миколаїв, вул. Мала Морська, 24, к. 19.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ФЛАМІНГО СЕРВІС, ВКПП»
Поділіться інформацією в соцмережах