ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ТЕХНІКИ, ДП

Контакти

Юридична адреса
65028, м. Одеса, вул. Мечникова, 132
Бухгалтерія
Керівник
Хмільківський Олександр Васильович — директор
Бухгалтер
Олійник Марія Володимирівна

Продукція, послуги

Послуги: Дослідження і розробки

Інформація про компанію

Одеський науково-дослідний інститут телевізійної техніки спеціалізується на виконанні науково-дослідних і дослідно-конструкторських робіт, виготовленні дослідних зразків і малих серій апаратури для забезпечення потреб народного господарства України та зарубіжних країн у галузі електроніки, телебачення, приладобудування, спецтехніки та інших видів діяльності.
Наш інститут брав участь у реалізації програми по оснащенню Військово-Морського Флоту засобами телевізійної техніки спеціального призначення.
          Створено ряд спеціальної апаратури для телецентрів країни. Розробки інституту в частині цифрового телебачення були встановлені на космічній станції «Мир», міжнародної космічної станції «Альфа» та інших об’єктах.
          Протягом останніх років інститут розробляє і поставляє складну електронну техніку для об’єктів повітряного і космічного базування в рамках розвитку Авіаційних програм та Національної космічної програми України.

Види діяльності

Хочете гарантовано займати позиції в ТОП-10 наших сайтів?

Про компанію

Код ЄДРПОУ13884845
Кількість співробітників38 чел.
Дата реєстрації23.10.1995
Дата оновлення01.03.2019

Графік роботи

Понеділок:
09:00 — 18:00
Вівторок:
09:00 — 18:00
Середа:
09:00 — 18:00
Четвер:
09:00 — 18:00
П'ятниця:
09:00 — 18:00
Субота:
09:00 — 18:00
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ТЕХНІКИ, ДП» присвоєно код 13884845.

Керівником підприємства «ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ТЕХНІКИ, ДП» є Хмільківський Олександр Васильович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ТЕХНІКИ, ДП» — м. Одеса, вул. Мечникова, 132.

За інформацією отриманої з відкритих і достовірних джерел інтернету, у підприємства «ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ТЕХНІКИ, ДП» офіційний сайт: http://www.oniitt.odessa.ua/

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зареєстровано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ОДЕСЬКИЙ НАУКОВО-ДОСЛІДНИЙ ІНСТИТУТ ТЕЛЕВІЗІЙНОЇ ТЕХНІКИ, ДП»
Поділіться інформацією в соцмережах