ПІВДЕНЬ-ХОЛОД, ВИРОБНИЧО-НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ

Контакти

Юридична адреса
65026, м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3 к.335
Телефони
Бухгалтерія
Керівник
Карев Валерій Іванович
Бухгалтер
Литвіненко Людмила Михаїлівна
Кількість співробітників3 чел.
Код ЄДРПОУ13885744
Дата реєстрації12.03.2004
Дата оновлення01.04.2006
Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «ПІВДЕНЬ-ХОЛОД, ВИРОБНИЧО-НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «ПІВДЕНЬ-ХОЛОД, ВИРОБНИЧО-НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ» присвоєно код 13885744.

Керівником підприємства «ПІВДЕНЬ-ХОЛОД, ВИРОБНИЧО-НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ» є Карев Валерій Іванович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «ПІВДЕНЬ-ХОЛОД, ВИРОБНИЧО-НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ» — м. Одеса, вул. Дворянська, 1/3 к.335.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «ПІВДЕНЬ-ХОЛОД, ВИРОБНИЧО-НАУКОВА АСОЦІАЦІЯ»
Поділіться інформацією в соцмережах