АРКАДІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО

Контакти

Юридична адреса
67470, Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Хоминка
Керівник
Дорожкін Віктор Вікторович
Код ЄДРПОУ13887341
Дата реєстрації25.01.2007
Дата оновлення01.12.2017

Види діяльності

Вам потрібна реклама сайту в Інтернеті?
Хочете змінити інформацію?
Увійдіть в особистий кабінет
Ви виявили неточність?
Запропонувати виправлення
Щоб контакти Вашої компанії привертали відвідувачів, внесіть актуальні дані: телефон, офіційний сайт, унікальні SEO-тексти. Ми допоможемо Вам грамотно оформити профіль компанії.
Увага!

Про компанію «АРКАДІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» мало інформації для просування на UA-REGION і в пошуковій системі Google! Якщо це ваша компанія — рекомендуємо додати інформацію про ваші товари чи послуги, а також контактні дані: телефони, електронну пошту, офіційний сайт, графік роботи і т.д. А для просування на наших сайтах рекомендуємо обрати один з чотирьох варіантів інтернет-реклами.

Питання та відповіді

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридичній особі «АРКАДІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» присвоєно код 13887341.

Керівником підприємства «АРКАДІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» є Дорожкін Віктор Вікторович, згідно з даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України.

За даними Єдиного державного реєстру підприємств та організацій України юридична адреса підприємства «АРКАДІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО» — Одеська обл., Роздільнянський р-н, с. Хоминка.

Статус юридичної особи за даними Єдиного державного реєстру (ЄДРПОУ) — зарегистрировано.
Напишіть свій коментар — відгук про роботу компанії «АРКАДІЯ, САДІВНИЧЕ ТОВАРИСТВО»
Поділіться інформацією в соцмережах